1.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Remzia publikon pamje të bukura nën shoqërinë e prindërve të saj

Këngëtarja e njohur Remzie Osmani përveç muzikës ajo është aktive edhe në mediat sociale.

Ajo ka publikuar disa momente të bukura ku shihet nëna e saj dhe babai, ku ka shkruar “Boss Baba”.

Kujtojmë se Remzia është tejet e lidhur me prindërit e saj.

Në shumë dalje televizive ajo ka treguar qe prindërit kanë qenë përkrahja kryesore qe ajo është sot në skenën e muzikës, madje janë kujdesur edhe qe t’i rrisin fëmijët e saj kur ajo ishte e angazhuar me punë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit