25.6 C
New York
Wednesday, October 4, 2023

Buy now

Reflekton Selena Gomez, thotë se ‘’kurrë më’’ s’do të jetë një meme!

Këngëtarja dhe aktorja 31 vjeçare, tha se nuk do të jetë kurrë më një moment viral në një postim në Instagram Story.

“Unë nuk do të jem më kurrë një meme, pas paraqitjes së saj në “MTV VMA 2023”, më mirë të ulem pa lëvizur sesa të tërhiqja zvarrë se jam vetvetja. Shumë dashuri”, shkruajti Gomez.

Postimi i Gomez vjen pasi ajo u bë objekt i një meme muajin e kaluar falë një fotoje të saj të mbështjellë plotësisht në një batanije komode, ndërsa shikonte në distancë thellë në mendime, raporton ThePeople, transmeton Klankosova.tv

Imazhi u shpërnda gjerësisht në internet, me fansat që e krahasuan Gomezin me një personazh në fund të një filmi horror, një skenë nga Big Little Lies dhe skenën e fundit të Titanikut pasi Rose ia lëshon dorën Jack.

Fotografia fillimisht u shkrep nga miku i saj Dominic J West dhe u shpërnda në Story-n e tij në Instagram gjatë fundjavës 13-14 gusht.

Ndërsa fotografia u bë virale, Gomez vendosi të përgjigjet duke ripostuar dy nga memet e saj të preferuara në Instagram Story, siç raportohet nga Elle.

Këngëtarja e “Calm Down” u bë përsëri virale në fillim të këtij muaji, këtë herë për reagimin e saj me sy të hapur ndaj futbollistit Lionel Messi gjatë një loje në Los Angeles pasi portieri John McCarthy bllokoi një goditje nga afër nga ylli argjentinas në stadiumin BMO.

Në një video të shpërndarë nga Major League Soccer në X, Gomez u pa duke ngulur sytë intensivisht përpara se të lihej me sy të hapur dhe me nofulla të hapura në shpëtimin e 31-vjeçarit McCarthy.

Gjithashtu këngëtarja ndau një foto të shprehjes së saj në Instagram Story, duke shkruar “Mood” mbi foto.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit