16 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Reali kalon në epërsi ndaj Bayernit

- Advertisement -

Real Madrid ka bërë mrekullinë vetëm pak minuta pranë përfundimit të ndeshjes, duke barazuar rezultatin në 1-1 dhe me shumë gjasa, do të shkojë sfida në shtesa.

Në minutën e 88-të, ka qenë sulmuesi Joselu i sapo futur në fushë i cili ka ndëshkuar gjermanët.

Por në minutën e 92-të, ka qenë përsëri Joselu i cili ka shënuar golin e përmbysjes, duke qenë kështu më pranë finales.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit