8.1 C
New York
Friday, April 19, 2024

Buy now

Real Madridi dhe Manchester Unitedi e pëlqejnë Braithwaiten

- Advertisement -

Dy gjigantët e futbollit botëror, Real Madrid dhe Manchester United, ia kanë vënë syrin mbrojtësit Jarrad Braithwaite.

Të dyja klubet duket se janë bindur nga performancat e yllit të Leicester Cityt në Championship, kategorinë e dytë të futbollit anglez.

Ata së fundmi kishin refuzuar ofertën prej 20 milionë funteve të Brightonit në afatin kalimtar të janarit, dhe tani mund të fitojnë më shumë nga dy klubet që janë më të kamura.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit