9.3 C
New York
Saturday, April 13, 2024

Buy now

Mes lotësh Ledjona tregon si i kanë përjetuar familjarët sulmet që i janë bërë në BBV

- Advertisement -

E ftuar pasditen e djeshme në programin “Ftesë në 5”, ish-banorja e Big Brother Vip Albania Ledjona Xheladinaj rrëfeu mes lotësh se i ati s’e ka përjetuar mirë qëndrimin e saj në atë shtëpi dhe sulmet që i janë bërë.

“Nuk ka qenë mirë me shëndet. Nuk e kuptojnë nga jashtë. Unë e dija se si funksiononte aty. E dija se do të sulmohesha, do të ofendohesha dhe i jepja forcë vetes, por nga jashtë, sidomos prindi kur të sheh, kishte parë se dhe unë isha dobësuar shumë, dhe s’e ka përjetuar mirë. Tani është mirë. U gëzua kur dola”, tregoi Ledjona.

.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit