28.2 C
New York
Wednesday, May 22, 2024

Buy now

Real Madrid apo Bayern? Sonte mësohet kundërshtari i Dortmundit në finale

- Advertisement -

Real Madrid e Bayern Munchen sonte përballen në ndeshjen e dytë gjysmëfinale.

Ndeshja e parë kishte përfunduar me rezultat 2-2.

Dortmund tashmë është finalisti i parë, dhe e pret kundërshtarin e sotëm për finalen e Ligës së Kampionëve.

A do të ketë finale krejt gjermane, apo Real Madrid do ta vazhdojë dominimin? Mbetet të shihet.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit