-1.4 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Reagon babai i Naim Murselit, anulojnë të pamën pas arrestimit të të birit

Shaban Murseli, babai i Naim Murselit, ka reaguar pasi ky i fundit u arrestua nën dyshimet për përfshirje në vrasjen e ish-bashkëshortes së tij.

Murseliu përmes një shkrimi në Facebook, ka njoftuar se kanë anuluar të pamën “për shkaqe familjare”.

“SHOKE DHE MIQE PÈR SHKAQE FAMILJARE ME KEQ ARDHJE E BEJM ANULIMIN E TE PAMES I FALENDEROJE GJITHE PJESNARRJE NE VORRIM” – ka shkruar ai.

Vlen të theksohet se Murseli dhe një person tjetër, i dyshuar si dorasi, janë arrestuar gjatë ditës së sotme.

Të mërkurën, Liridona Murseli u vra në një rast që fillimisht, u paraqit si grabitje.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit