11.2 C
New York
Wednesday, February 28, 2024

Buy now

Reagimi i Vesës kur pyetet nëse është në një lidhje dashurie me Azemin

Vesa Vllasaliu dhe Kader Kicaj janë dy banoret e radhës që kanë hyrë në shtëpi për 24 orë.

Finalistët u gëzuan në masë të madhe dhe janë shumë të lumtur me hyrjen e tyre.

Në ndërkohë, nuk kanë munguar pyetjet e tyre rreth ish-konkurrentëve, nëse janë parë e takuar me ta.

Foto: Screenshot/Instagram

Një pyetje iu bë bukuroshes nga Gjilani nga Edona James, ku i tha nëse është në lidhje me Azem Gagicën.

“Jo, kuku”, u përgjigj ajo në një reagim të menjëhershëm.

Foto: Screenshot/Instagram

Vesa më pas tha se nuk ka të drejtë të flasë për persona jashtë dhe të zbulojë më shumë detaje.

E njëjta mes tjerash gjatë bisedës theksoi se ka qëndruar brenda vetëm pesë javë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit