2.7 C
New York
Thursday, February 22, 2024

Buy now

Gani Gërmia dhe Brikenda bashkë në Zvicër, del një video

Dy ish-banorët e “BBVK” Gani Gërmia dhe Brikenda janë parë bashkë në Zvicër.

Disa ditë u përfol që mund të ketë ndonjë lidhje të mundshme mes tyre, mirëpo që ishte Brikenda ajo që e mohoi një gjë të tillë.

Ata kanë shkuar në Zvicër ku kanë ndarë bashkë një video në Instastory.

Brikenda dhe Gani Gërmia e kanë pranuar se kanë pasur miqësi të mëhershme përpara hyrjes në BBVK.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit