19.2 C
New York
Thursday, April 25, 2024

Buy now

Raportohen në polici tri raste të personave të zhdukur

- Advertisement -

Policia e Kosovës është njoftuar për tri raste të personave të zhdukur në rajonin e Prishtinës.

Bëhet e ditur se një  grua ka lajmëruar policinë se bashkëshorti i saj ka dalë nga shtëpia më 29 janar të këtij viti dhe nuk dihet vendndodhja e tij.

Një rast tjetër është regjistruar në Podujevë, ku është raportuar se më 17 shkurt, një grua ka dalë nga shtëpia dhe se nuk ka informacione për vendndodhjen e saj, teksa policia ka bërë të ditur se rasti është duke u hetuar.

Ndërsa, në Fushë Kosovë, djali është ankuar në polici se babai i tij ka dalë nga shtëpia më 15 shkurt dhe se nuk dihet për vendndodhjen e tij.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit