27.3 C
New York
Wednesday, July 24, 2024

Buy now

“Qeveria Kurti do të dënohet nga populli, kanë vjedhur, mashtruar dhe varfëruar vendin”

- Advertisement -

Deputetja e LDK-së, Rrezarta Krasniqi thotë se Qeveria Kurti do të dënohet nga populli.

Krasniqi përmes një shkrimi në “Facebook” thekson se, ky dënim do të vjen, pasi sipas saj, Qeveria e Albin Kurtit e ka vjedhë popullin, e ka mashtruar dhe e ka varfëruar.

Madje, sipas saj, kjo Qeveri do të mbahet mend edhe për vjedhjen e grurit të mot – moteve në rezervat shtetëtore.

Postimi i plotë:

Një Qeveri që popullin e vjedh, e mashtron dhe e varfëron, padyshim që populli do ta dënon.

Kjo Qeveri do të mbahet mend edhe për vjedhjen e grurit të mot – moteve në rezervat shtetëtore

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit