28 C
New York
Friday, July 19, 2024

Buy now

Nesër publikohet “Vera me ty” e Yllit dhe Dhuratës

- Advertisement -

Kanë mbetur edhe 24 orë deri te publikimi i këngës së re të Yll Limanit dhe Dhurata Dorës.

Këngëtari bëri të ditur me anë të një postimi në Instagram se “Vera me ty” do të publikohet të enjten në ora 18:00.

Një pjesë e kësaj këngë veçse është publikuar nëpër rrjete sociale, ndërsa tani fansat e artistëve komentojnë se mezi po e presin të tërë projektin.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit