31.7 C
New York
Tuesday, June 25, 2024

Buy now

Publikohet “NO LOVE” e Ledrit e Elvanës (Video)

- Advertisement -

Elvana Gjata dhe Ledri Vula publikuan këngën e tyre të re “NO LOVE”.

Ky projekt muzikor fansave iu servua me videoklip, i cili ne kanalin youtube veçse nisi të  numërojë mijëra shikime.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit