-0.3 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Publikohet një video e Kurtit: Ata që duan ta bëjnë Zajednicën veç për me vjedh e kanë

Është publikuar një video, kur kryeministri i Kosovës, Albin Kurti dëgjohet duke thënë se Zajednica është një gabim.

Ai në një intervistë për RTV21, Kurti ka shpalosur një bisedë me një gazetarë serbe në Graqanicë.

Sipas Kurtit gazetaria i ka thënë se pajtohet më të se Zajednica është një gabim.

“Më ka ndodh në një televizion në Graqanicë, një grua gazetare, nuk më a intervistu ajo, po ishte aty më ka thënë se ‘unë pajtohem me juve që zajdenica është gabim dhe dëm, sepse vetëm për më vjedh e kan’, shumë mu duk interesant, ajo vet serbe aty, punojke gazetare, më pat than që pajtohet se Beogradi zajdenicën vec për me vjedh e ka, për me i qu do pare të njerëzit që i ka.” – kishte thënë Kurti kohën më parë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit