15.7 C
New York
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

Pse Meghan Markle është gjithmonë me taka në fushë?

- Advertisement -

Meghan Markle mori një vëmendje shumë të madhe në shfaqjen në Miami këtë fundjavë teksa brohoriste për bashkëshortin e saj Princin Harry teksa ai luante në një ndeshje bamirësie polo në Florida për të përfituar Sentebale.

Teksa shëtiste përgjatë fushës, Meghan ishte e veshur me një fustan të bardhë prej 812 dollarësh (650 £) nga stilistja Kaliforniane Heidi Merrick, shoqëruar me një çantë Maison Valentino prej 2650 £ – por zgjedhja e saj e këpucëve ngjalli diskutime.

Këto diskutime janë ngjallur për faktin pse Meghan është e veshur në çdo eveniment me taka të larta? Dhe jo diçka sportive siç shumica e njerëzve paraqiten në fushë.

Shumica thonë se zgjedhja e këpucëve të Meghan ka të ngjarë për faktin se ajo shfaqet në ngjarje të tilla sportive së bashku me Princin Harry, i cili është dukshëm më i gjatë se gruaja e tij, që do të thotë se ka një ndryshim të dukshëm në lartësi midis çiftit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit