19.2 C
New York
Thursday, April 25, 2024

Buy now

Prishtinasi e ther me thikë vëllanë e tij

- Advertisement -

Policia e Kosovës ka arrestuar një person pasi dyshohet se e ka ther me thikë vëllanë e tij në Prishtinë.

Sipas raportit të PK-së, i dyshuari është dërguar në mbajtje dhe në vendin e ngjarjes është sekuestruar një thikë.

Raporti i plotë:

DHUNË NË FAMILJE

Prishtinë 20.02.2024 – 00:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që me një mjetë të mprehtë-thikë ka therur vëllain e tij viktimën mashkull kosovar. Viktima është dërguar për tretman mjekësor në QKUK. Në vendin e ngjarjes është sekuestruar një thikë. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit