-1.4 C
New York
Wednesday, February 21, 2024

Buy now

Prishtina zgjidhet ”Qyteti Evropian i Sportit” për vitin 2024

Kryeqyteti i Kosovës, Prishtina është zgjedhur ”Qyteti Evropian i Sportit” për vitin 2024.

Lajmin e ka bërë të ditur Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama.

Ai është pjesëmarrës në këtë ceremoni, së bashku me Drejtorin për SPort, Granit Rugovën dhe skitaristën Kiana Kryeziu.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit