29.5 C
New York
Monday, July 15, 2024

Buy now

Presidentja Osmani viziton Klinikën Emergjente në QKUK

- Advertisement -

Presidentja Vjosa Osmani bashkë me zëvendësministren e Shëndetësisë, Dafina Gexha, kanë vizituar Klinikën Emergjentë në Qendrën Klinike Universitare.

Presidentja po ashtu sot do të vizitojë edhe policinë dhe zjarrfikësit bashkë me ministrin e Punëve të Brendshme, Xhelal Sveçlën.

E para e shtetit po i bën këto vizita për fundvit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit