29.8 C
New York
Tuesday, June 18, 2024

Buy now

Presidentja Osmani priti ministren e Katarit

- Advertisement -

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani ka pritur në takim ministren për Zhvillim Social dhe Familje të Katarit, Maryam bint Ali bin Nasser Al-Misnad.

Pas takimit nuk është parlajmëruar konferencë për medie.

Maryam bint Ali bin Nasser Al Misnad do të takohet edhe me kryeministrin Albin Kurti në orën 10:30.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit