16.2 C
New York
Thursday, May 30, 2024

Buy now

Policia në veri me konferencë të jashtëzakonshme, gjetën një sasi të armatimit

- Advertisement -

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se Drejtoria Rajonale Policore – Mitrovicë Veri do të mbajë një konferencë të jashtëzakonshme për media nga ora 19:30.

Sipas policisë, në këtë konferencë do të paraqiten detaje rreth një operacioni policor të gjetjes dhe konfiskimit të një sasie të armatimit.

“Në këtë konferencë pritet të marrin pjesë, ministri i MPB-së z. Xhelal Sveçla dhe drejtori i përgjithshëm i Policisë së Kosovës, kolonel Gazmend Hoxha”, thuhet në njoftimin e policisë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit