1.6 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Policia: Ndeshja Kosova-Izrael kaloi pa incidente

Ndeshja sportive, e luajtur mbrëmë, në mes të kombëtares së Kosovës dhe Izraelit për kualifikime në EURO2024, vlerësuar në aspektin e sigurisë, ka kaluar e qetë dhe pa ndonjë incident që ka cenuar sigurinë publike dhe mbarëvajtjen e ndeshjes sportive ka thënë Policia e Kosovës .

Policia e Kosovës, në bashkëpunim dhe koordinim me FFK-në dhe akterët relevantë, ashtu siç e ka bërë të ditur me kohë, ka bërë planifikimet e saja operacionale për menaxhimin dhe mbarëvajtjen sa më të mirë të kësaj ndeshje sportive.

Postimi i plotë :

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit