7.2 C
New York
Friday, December 1, 2023

Buy now

Policia: Dje arrestuam 12 persona për vepra të ndryshme penale

Gjatë së dielës, Policia e Kosovës ka arrestuan 12 persona në raste të ndara për vepra dhe incidente të ndryshme.

Policia ka njoftuar se arrestimet kanë ndodhur në rajone të ndryshme të vendit ndërsa për të gjitha është njoftuar me kohë prokurori i shtetit.

Me urdhër të prokurorit, 9 prej të arrestuarve janë dërguar në mbajtje, një është dërguar në vuajtje të dënimit ndërsa dy të tjerë janë liruar në procedurë të rregullt.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit