14.5 C
New York
Saturday, September 23, 2023

Buy now

Policia arrin në çerdhen “Gëzimi Ynë”, aty ku po dyshohet se u dhunua një 3 vjeçar

Një fëmijë i moshës tre vjeçare është rrahur nga edukatorja në kopshtin “Gëzimi Ynë” në Fushë Kosovë.

Në vendin e ngjarjes ka arritur Policia e Kosovës e Inspektorët e Arsimit.

Të njëjtit anë duke e hetuar rastin dhe ndodhen brenda çerdhes.

Ndërkohë ka qenë familjari i trevjeçarit ai që ka treguar se si nipi i tij është tërhequr zvarrë nëpër korridoret e kopshtit duke i shkaktuar edhe lëndime të rënda fizike

Fatos Geci që besohet të jetë daja i vogëlushit ka reaguar në Facebook duke publikuar edhe videon ku shihet dhuna e ushtruar ndaj trevjeçarit.

Gazeta ka provuar të marrë një përgjigje edhe nga drejtori i Arsimit atje, Fatlum Berisha por i njëjti ka qenë i paçasshëm.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit