14.5 C
New York
Saturday, September 23, 2023

Buy now

Gresa lajmërohet nga Turqia

Më ndryshe se zakonisht me bukurinë e saj ajo mori gjithë vëmendjen në rrjete sociale.

Gresa këtë herë vendosi të bëj flokët kaçurrele, grimin e rënduar dhe aksesorët plotë shkëlqim.

Për të gjithë ata që janë mësuar ta shohin Gresën shumë të thjeshtë, kjo paraqitje e modeles duket sikur të jetë nuse.

 

Kujtojmë që Gresa pas ndarjes me Andin nuk ka publikuar ndonjë lidhje tjetër.

Të ngjashme

107,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit