30.1 C
New York
Saturday, June 22, 2024

Buy now

Po e mbajnë lidhjen private? Adrola dhe Capital T kapen mat

- Advertisement -

Janë bashkë, nuk janë bashkë? Kjo është pyetja që bëhet më shumë për Adrola Dushin dhe Capital T.

Edhe pse asnjëri nuk e ka pohuar se mes tyre ka një raport dashurie, çifti janë kapur disa herë në shoqërinë e njëri-tjetrit.

Dyshja është kapur ‘mat’ në një udhëtim drejt Romës. Kjo foto tregon se ata janë ende bashkë e se lidhjen e tyre po e mbajnë larg syrit të publikut.

 

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit