30.1 C
New York
Saturday, June 22, 2024

Buy now

Dea Mishel publikon foto, i jep fokus të pasmeve

- Advertisement -

Dea Mishel është tejet aktive në rrjete sociale me postime të ndryshme.

Ajo së fundmi ishte prezentë në një festë, nga ku zgjodhi të mahnitë ndjekësit me imazhe të reja.

E veshur me një fustan vezullues dhe provokativ, Dea duket mbresëlënëse.

Në instastory bukuroshja ka postuar edhe një foto ku fokus i ka dhënë të pasme, format trupore po shfaqen në top formë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit