0.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Përplasen Azemi dhe Blerando: Ti nuk ki respekt

Dy banorët e Big Brother VIP Kosova, Azemi dhe Blerando kanë pasur një debat me njëri-tjetrin.

Blerando e ka quajtur Azemin njeri pa respekt, ndërkaq Azemi i ka thënë Blerandos se flet pas shpine.

“Ti nuk ki respekt as ndaj ‘Vëllait të Madh”, ka thënë Blerando.

“Unë krejt t’i them para ftyre, jo si ti pas shpinës”, është shprehur Azemi, drejtuar Blerandos.

Për ta dëgjuar debatin e plotë mes tyre, klikoni videon e mëposhtme:

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit