4.6 C
New York
Tuesday, December 5, 2023

Buy now

Dhurata dhe Elvana po punojnë bashkë në tjetër projekt

Elvana dhe Dhurata numërojnë disa bashkëpunime, secili hit më i madh se tjetri.

Por duket se vajzat kanë pëlqyer punën bashkë dhe tani ka lajme të mira.

Sipas Prive, Dhurata dhe Elvana janë duke bashkëpunuar në projektin e radhës.

Ato janë duke shqyrtuar të kenë edhe një artist të tretë në këtë projekt.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit