7.6 C
New York
Monday, March 27, 2023

Buy now

Përlotje dhe emocione, Keisi dhe Sabiani surprizohen nga familjari i tyre

Dea Mishel i ka dhënë mundësinë Keisit të takojë gjyshin e vet. Takimi mes tyre ka qënë plot emocione.

Por jo vetëm Keisi, Sabiani gjithashtu pati mundësinë të takonte të atin e vet. Nuk kanë munguar lotët dhe përqafimet mes tyre.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit