7.4 C
New York
Wednesday, March 29, 2023

Buy now

Dea Mishel takon gjyshen e saj

Dea ka takuar sot gjyshen e saj. Ajo u gjend para Kutisë  së Pandorës dhe zgjodhi ta hapte.

Kështu ajo  takoi gjyshen e saj që e priste në oborr. Mes tyre pati përqafime dhe lot.

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit