9.3 C
New York
Saturday, April 20, 2024

Buy now

Për herë të parë Donaldi merr surprizën nga vëllai i tij Mario

- Advertisement -

Donaldi sonte është surprizuar nga dy vëllezërit e tij.

Teksa në ekran u shfaq videomesazhi ku fillimisht e nisi Romeo në fund e përmbylli vëllai i tjetër i binjakëve, Mario.

Që kur Donaldi është pjesë e BBV kjo është hera e parë që u surprizua nga vëllai i tij jo binjak.

“Të dua shumë dhe m’ka marr shume malli”, ishin fjalët e Marios drejtuar Donaldit.

Kjo ishte një nga surprizat më të bukura që pranoi sot Donaldi i cili u mallëngjye shume dhe iu mbushën sytë me lot.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit