23.2 C
New York
Tuesday, May 28, 2024

Buy now

“Pata bashkëbisedim të ngrohtë”, Abidixhiku viziton fshatin Bellanicë të Malishevës

- Advertisement -

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK), Lumir Abdixhiku, vizitoi fshatin Bellanicë të Malishevës, ku u prit në shtepinë e familjes Kafexholli.

Në një postim në Facebook, Abdixhiku falënderoi familjen Kafexholli për pritjen e ngrohtë dhe për bashkëbisedimin e hapur.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit