15.7 C
New York
Tuesday, May 21, 2024

Buy now

Pasuria e kryetarit të Prishtinë- Banesa, rezidencë, veturë Tesla e koleksion pikturash milionëshe

- Advertisement -

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama ka publikuar ka deklaruar pasurinë në Agjencinë për Parandalimin e Korrupsionit, ndërsa ka deklaruar se është aksionar në tri kompani.

I pari i Prishtinës ka deklaruar se është pronar i tri banesave, një rezidence dhe një objekti afarist.

Ai po ashtu ka thënë se posedon një veturë Tesla si dhe koleksion pikturash prej 4 milionë euro, të trashëguara.

Kryetari i Prishtinës po raportuar për kursimet. Ai po ashtu ka deklaruar detyrime milionëshe në bankë.

Rama po ashtu zotëron aksione në disa shoqëri aksionare.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit