Pas debatit, Stresi ia kthen Artanit bluzën e Cimës: Nuk je më shoku im

Stresi mbrëmë kishte një debat me Artanin gjatë spektaklit të Big Brother VIP Kosova.

Dyshja u përfshin në diskutime të forta madje duke përmendur nderin dhe duke e quajtur njëri-tjetrin dinak.

Ndërkohë, sot Stresi foli për këtë me Andin, të cilit i tregoi se bluzën e aktorit të ndjerë Cimës, që ia dhuroi Artan ia ka kthyer përsëri.

Reperi nga Shqipëria tha se nuk mund të jetë shok me dikë që i përmend nderin as gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme as jashtë saj.

VIDEO: