29.8 C
New York
Wednesday, June 19, 2024

Buy now

Pas debatit me Heidin, Graciano ironizon Meritonin “Të gjithë janë shenjtorë

- Advertisement -

Mbrëmjen e djeshme në Prime është diskutuar debati i Meritonit me Heidin, ku moderatori i ka thënë se nuk do i përmend ato ç’ka Graciano i ka thënë se nuk bie në atë nivel.

Rikujtojmë se Graciano i ka përmendur Heidit flirtet me Alfion e Fationin duke e akuzuar që shtrihet në çdo krevat.

Pas këtij diskutimi, Graciano ka bërë një postim në Insta Story ku dukshëm thumbon Meritonin.

Të gjithë janë shenjtorë, kur flasin për mëkatet e dikujt tjetër”.

Graciano i kërkoi falje Heidit pasi edhe vetë e kuptoi që e kishte tepruar dhe ky xhest u mirëprit edhe nga Heidi. Ai më pas la shtëpinë e BB VIP por mesa duket nuk e ka lënë akoma përderisa Meritoni vendos ta përfshijë.

 

Pas debatit me Heidin, Graciano ironizon Meritonin “Të gjithë

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit