7.9 C
New York
Saturday, December 2, 2023

Buy now

Pamje nga shtëpia e Loredanës dhe partnerit të saj për festat e fundvitit

Loredana Zefi dhe Karim Adeyemi janë tash e disa muaj bashkë dhe po e shijojnë romancën e tyre.

Por ata kanë vendosur qe të fillojnë përgatitjet për festat e fund vitit.

Artistja ka ndarë me ndjekësit një video tejet të bukur, ku shihet krahë partnerit të saj teksa zbukurojnë pemën e vitit të ri.

Gjatë këtyre minutave të gjiruar nuk munguan as puthjet e përqafimet e çiftit.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit