0.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Brenda shtëpisë së Xhulit, shikojeni sa bukur e ka zbukuruar për festat e fundvitit

Xhuliana Nura njihet si një nga vajzat kosovare që bën një jetë mjaftë lukzose.

Ajo ka treguar se ka shtëpia në shumë vende të botës.

Një nga shtëpitë e saj ajo vendosi ta zbukuroj për fundvit.

Xhuli ndau disa pamje ku shihet pema e fundvitit, dhe pranë saj një tufë me lule.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit