4.6 C
New York
Tuesday, December 5, 2023

Buy now

Pamje magjike, Brezovica mbulohet me borë

Faqja “Brezovica.info” ka publikaur disa fotografi të Brezovicën, e cila, sipas kësaj faqe, është mbuluar nga bora.

Pamjet e fotografive janë jashtëzakonisht të bukura dhe shfaqin një pamje magjike të Brezovicës së zbardhur nga bora.

“Brezovica këtë mëngjes.” – ka shkruar kjo faqe.

 

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit