4.6 C
New York
Tuesday, December 5, 2023

Buy now

Pamje emocionuese: Diaz takon babain për herë të parë pasi e liruan nga rrëmbimi

Luis Diaz është ribashkuar me babanë e tij, Luis Manuel Diaz, i cili u lirua nga rebelët pasi e mbajtën peng për 12 ditë.

Sulmuesi i Liverpoolit dhe babai i tij qanë teksa u përqafuan për herë të parë pas rrëmbimit. Pamjet emocionuese u publikuan nga faqja zyrtare Federatës së Kolumbisë.

Me mesazhin “Mirë se erdhe në shtëpi Luchooo”, Federata kolumbiane njoftoi ardhjen e Diaz në Barranquilla, aty ku Kolumbia do të luajë kundër Brazilit të enjten.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit