14.6 C
New York
Wednesday, April 24, 2024

Buy now

Pamela Anderson do të publikojë një libër gatimi

- Advertisement -

Pamela Anderson ka zbuluar se po publikon një libër gatimi. Aktorja e famshme u frymëzua nga familja e saj, thotë ajo, dhe shkroi një libër prej 228 faqesh, i cili përfshin “80 receta të bëra vetë dhe të ndikuara globalisht” me bazë bimore. Përveç kësaj, libri përfshin këshilla për dizajnin e qëndrueshëm, si dhe kopshtarinë.

Sipas njoftimit për shtyp: “Libri i saj u krijua fillimisht si një dhuratë mirëseardhjeje për djemtë e saj dhe përbëhej nga një kuti me karta recetash, të titulluara “Të dua”.

Ajo vazhdon duke thënë: “Ky libër ishte një punë që doli nga zemra ime, duke u vërshuar në univers, me të gjitha gjërat e mia të preferuara në jetë, me ushqime dhe me çudira. Frymëzuar nga udhëtimet e mia, por kryesisht nga ishulli ku u rrita, një pyll tropikal që meriton gjithë lavdinë”.

Së fundi, Pamela shkruan: “Ky është një libër gatimi dhe një libër jetese, asgjë e zbukuruar. Dhe argëtim me një lloj gëzimi të përulur. Ajo feston magjinë e vendndodhjeve piktoreske, ku natyra ka gjithmonë vendin e krenarisë në tryezë. Mezi pres që të jetë në të gjitha shtëpitë, nga familja jonë deri te tuajat”.

Ky libër është përpjekja e dytë për të shkruar e Pamela Anderson, e cila një vit më parë publikoi kujtimet e saj me titull “Love, Pamela”.

 

Kopertina e tregon atë të ulur në një tavolinë prej druri. Sipas revistës People, fotot e recetës janë realizuar në kuzhinën e saj.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit