28.9 C
New York
Thursday, June 13, 2024

Buy now

Pa të brendshme në Eurovision? Besa Kokëdhima na lë pa fjalë me përgjigjen…

- Advertisement -

Besa Kokëdhima ka qenë një ndër të ftuarat speciale në programin “Cherry on Top”, ku ka folur për jetën e saj profesionale dhe atë personale.

Një ndër bisedat që u komentua gjatë në studio ishte performanca e artistes në Eurovision, ku një ndër detajet që u komentua më së shumti ishte veshja.

Një ndër pyetjet që ende nuk ka patur nëj përgjigje është nëse Besa kishte veshur të bendshme apo jo gjatë performancës së saj.

Pjesë nga biseda në studio:

Bora: Nuk na shpëton syri kritik në këto kometicione, do shihet performanca, do shihet zëri, do shihet kënga po do shihet veshja, që ishte shumë e komentuar, po i ka Besa apo nuk i ka Besa?

Besa: Ca ishte i ka?

Bora: Të brendshme apo jo?

Besa: Se nuk e kuptova në fillim. E mora vesh. Patjetër që i kam dhe po ju them se nuk kam dalë kurrë të bëj një xhirim ne jetë pa të brendshme sepse nuk rri dot.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit