24.2 C
New York
Sunday, June 23, 2024

Buy now

Osmani sot viziton Drenasin

- Advertisement -

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani sot do e vizitojë Drenasin, në kuadër të vizitave të komunave të vendit.

E para e vendit do të pritet nga kreu i kësaj komune, Ramiz Lladrovci.

Gjatë kësaj vizite, Osmani do të takohet me anëtare të Kuvendit Komunal, gra të angazhuara në biznes, arsim, shëndetësi dhe shoqëri civile, do ta vizitojë Parkun e Biznesit si dhe do të qëndrojë në shkollën “Xhevë Lladrovci”, në Gllanasellë.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit