12.2 C
New York
Sunday, June 4, 2023

Buy now

Nuk përmbahet Bërnabiq, godet me nervozë mikrofonin para saj

Kryeministrja e Serbisë, Ana Bërnabiq nuk ka mundur ta kontrollojë nervozën dje në Parlamentin serb, gjatë përplasjeve me opozitën, ku pati disktuime të ashpra.

Një moment ka humbur, ajo humb kontrollin dhe e godet me forcë mikrofonin para saj.

“Turp ju qoftë”, i drejtohet me zë të lartë opozitës Bërnabiq.

Një këngëtare serbe, me emrin Seka Aleksiç e ka komentuar videon duke shkruar me ironi se ajo reagon në këtë formë kur i vendosin produktin e gabuar në hamburger.

 

Të ngjashme

105,454FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit