-0.4 C
New York
Thursday, February 29, 2024

Buy now

“Nuk ka pasur faj që ta ka marrë shoqja burrin”, Vesa Vllasaliu fillon të qajë gjatë spektaklit

Debati i Edona James dhe Vesa Vllasaliut është kthyer sërish në vëmendje në spektaklin e natës së sotme (e hënë).

Në një bisedë me opinionisten Anita Muçaj – Haradinaj, bukuroshja nga Gjilani filloi të qante, duke theksuar se ka reaguar keq pasi ia ka përmendur historinë e saj.

Ajo thotë se i ka penguar pjesa kur James i kishte thënë që ‘nuk kishte faj se ia ka marrë shoqja burrin’.

Foto: Screenshot/YouTube

“Kam reaguar keq sepse më ka përmend diçka shumë të keqe, sepse më ka përdorur diçka e kam treguar një storie që akoma më dhemb shpirti”, u shpreh ajo.

Më tej, Vesa shtoi: “Më herët më ka thënë normal nuk ka pas faj që ta ka marrë shoqja burrin e tani me më thënë, normal që sillem ashtu”.

Vllasaliu e ka rrëfyer edhe në BBVK historinë me futbollistin Mërgim Berisha dhe romancën e tyre toksike.

Ajo tregoi edhe se ka qenë shtatzënë dhe se e ka humbur fëmijën.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit