0.2 C
New York
Thursday, December 7, 2023

Buy now

Nuk do ta njihni, Ronela Hajati ndryshon totalisht “look”! (Foto)

Ronela Hajati pas përfundimit të eksperiencës së saj në Eurovision ka sjellë në treg mjaft projekte të reja muzikore, si bashkëpunime ashtu edhe këngë solo. Me anë të postimeve të saj në Instagram kemi parë se ka disa kohë që këngëtarja i është përkushtuar punës dhe karrierës.

Prej disa kohësh Ronela ka lajmëruar se disa prej projekteve muzikore janë gati dhe albumi i saj thuajse ka përfunduar dhe duket se do të publikohet shumë shpejt. Këtë e kemi kuptuar edhe pak më parë, ku si në çdo klip Ronela mundohet të sjellë risi edhe në ‘look-un’ e saj,  këtë herë ka arritur të marrë shumë vëmendjen. Me flokët e shkurtra dhe ngjyrë gri, me një veshje shumë sportive dhe me një armë në brez, këngëtarja ka habitur ndjekësi. “JETA KRIMINALE” është kënga e parë që do të publikohet nga albumi “Bardh e zi” në fund të nëntorit.

Së fundmi Dafina Zeqiri dhe Ronela Hajati kanë publikuar video në shoqërinë e njëra-tjetrës, ku duken dhe shumë të afërta duke habitur ndjekësit në Instagram. Mes postimeve artistet kanë realizuar edhe trende në TikTok me këngën e re të Dafinës në bashkëpunim me Mozzik, duke ngjallur kështu dyshime se Dafina dhe Ronela po paralajmërojnë një bashkëpunim muzikor.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit