-0.3 C
New York
Wednesday, November 29, 2023

Buy now

Linda Halimi: Ledri më ka shkruar në ‘Snapchat’ për bashkëpunim, është ngacmim me të shkru në “Snapchat”

Linda Halimi u përfol shumë si brenda ashtu edhe jashtë shtëpisë për deklaratat e saj drejt Azemit dhe Bleros.

Ajo tha se Azemi është dashuruar në të ndërsa Blero ka tentuar të futet në dhomën e saj të hotelit 12 vite më parë.

  1. Gjatë bisedës me disa nga banorët ajo ka treguar edhe emra të tjerë të estradës shqiptare që sipas saj e kanë ngacmuar.

“Ledri Vula më ka shkruar në Snapchat për një bashkëpunim, por meqë më ka shkruar në Snapchat është ngacmim”, ka thënë Linda.

Kjo deklaratë e Linda Halimit ka nxitur shumë reagime nga banorët e sidomos nga Buci i cili e kundërshtoi atë.

Ledri Vula së fundmi ka qenë shumë i përfolur në media për një ndarje të mundshme me të dashurën e tij Sarën.

VIDEO

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit