25.2 C
New York
Wednesday, July 17, 2024

Buy now

Nora Istrefi bën përmbledhjen e momenteve më të bukura gjatë 2021

- Advertisement -

Nora Istrefi ka treguar momentet e saj më të bukura.

Këngëtarja kosovare e cila është mjaft aktive në rrjetet sociale ka vendosur të ndajë momentet më të veçanta me ndjekësit e saj, shkruan lajmi.net.

Ajo ka bërë një përmbledhje me fotot më të mira të vitit 2021.

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

Në imazhet e saj padyshim që nuk munguan edhe momentet e kaluar me vajzën Renenë dhe motrat e saj.

A post shared by Nora Istrefi (@noraistrefi)

Theksojmë se edhe viti 2021 Norën e zuri beqare, që pas ndarjes nga Robert Berisha që dy vite.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit