22.9 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Njihuni me “Bebin” e Bleros

- Advertisement -

Këngëtari i njohur, Blero Muharremi, ka kohë që përmend të dashuren e tij, por që të njëjtën nuk e ka prezantuar asnjëherë publikisht.

Ai nuk ka dashur deri më tani që të bëhet publik identiteti i vajzës që i mori zemrën.

Gjatë qëndrimit në “Big Brother VIP Kosova”, Blero e përmendi disa herë të dashurën, duke e përshkruar atë si ‘gruan perfekte’.

Tanimë e shohim dhe ne, Blero nuk paska pasur faj.

Blero është parë me “Bebin”, ashtu siç e quan ai, në “after-party” të Big-ut.

Dyshja u shoqëruan nga DJ Miss Rose dhe Alba, dhe kaluan mbrëmje të bukur.

“Bebi” i Bleros shkëlqeu në fustan me gurë, i cili theksonte linjat e saj trupore.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit