26.7 C
New York
Friday, June 14, 2024

Buy now

Një person ka mbetur i plagosur në rrugën B

- Advertisement -

Një person ka mbetur i plagosur si pasojë e të shtënave me armë në kryeqytet.

Plagosja ka ndodhur në rrugën B, por motivi i ngjarjes nuk dihet ende.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur ekipet e policisë dhe ato të emergjencës.

No description available.
No description available.
No description available.

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit