22.7 C
New York
Thursday, July 18, 2024

Buy now

Nicole Scherzinger tregon linjat e saj shumë të tonifikuara me bikini të vogla të zeza

- Advertisement -

Nicole Scherzinger tregoi figurën e mrekullueshme me bikini të zeza, teksa vazhdoi të festonte ditëlindjen e saj të 46-të, pasi foli për planet e saj për fëmijë me të dashurin Thom Evans.

Ish-ylli i “Pussycat Dolls” shfaqi dekoltenë e saj nw bikinit e zeza, të cilat përbëheshin nga dy pjesë.

Ajo pozoi duke shfaqur barkun e saj të tonifikuar për një sërë pozash ‘të egra’ në Instagram, ndërsa festoi ditëlindjen historike në një vend luksoz në male.

Nicole Scherzinger tregoi kthesat e saj vezulluese me bikini të zeza teksa vazhdoi të festonte ditëlindjen e saj të 46-të pasi u hap për planet për fëmijë me të dashurin Thom Evans.

Ylli amerikan ka pozuar për një sërë fotografish mahnitëse përpara një muri guri, me një palë nuanca elegante dhe buzëkuq ngjyrë të kuqe, teksa flokët e saj korbi ishin në një stil të lartë.

“Duke hyrë në një vit tjetër rreth diellit si diell” shkroi ajo.

Duke falënderuar fansat për mesazhet e ëmbla të ditëlindjes në një postim të së dielës, Nicole shkroi: “E mbingarkuar me gjithë dashurinë e ditëlindjes nga të gjithë. Faleminderit Zot për një vit tjetër rreth diellit. Jo çdo vit, ndoshta viti im më i guximshëm, më i guximshëm dhe më ripërcaktues deri më tani”. /Telegrafi/

Ish-kukulla Pussycat u përpoq të mbante pasuritë e saj të bollshme në dy pjesë të pakta, të cilat krenoheshin me një zbukurim të bardhë dhe funde anësore të lidhura.

Ajo pozoi duke shfaqur barkun e saj të skalitur dhe kornizën e tonifikuar për një sërë pozash të egra në Instagram

Ylli amerikan ka pozuar për një seri fotosh të mahnitshme përpara një muri prej guri

Ajo kishte një palë nuanca elegante dhe lipgloss ngjyrë të kuqe, pasi flokët e saj të korbit ishin në një stil të ri

Nicole falënderoi fansat për mesazhet e ëmbla të ditëlindjes në një postim në Instagram nga e diela

Të ngjashme

111,400FansaPëlqeje
12,000NdjekësitNdjek

Të fundit